نگاره‌هایی پیرامون امنیت، شبکه و رمزنگاری

کلاس آموزشی OWASP TOP 10 and more

با توجه به درخواست‌های متعدد از سوی برخی از کاربران، تصمیم گرفتم یه دوره کلاس آموزشی با محوریت تسلط به آسیب‌پذیری‌های روز دنیا رو تدوین کنم. این کلاس پیشنیاز یک کلاس حرفه‌ای‌تر تبدیل شدن به هک باگ‌هانتر هست. البته نظر خود من اینه که بعد از این دوره شرکت‌کننده‌ها باید بتونن توی برنامه‌های بانتی ایرانی باگ پیدا کنن، چون چندین آسیب‌پذیری که روشون قرار بحث بشه و عملی کار کنیم، از آسیب‌پذیری‌های واقعی بودن که توی برنامه‌های بانتی ایرانی پیدا شده (بیشتر آسیب‌پذیری‌ها از مثال‌های خارجی هستند). فکر می‌کنم کل توضیحات رو توی بروشور دوره دادم، میتونید از اینجا دریافت کنین:

برای ثبت‌نام در این کلاس کافیه که روی این لینک کلیک کنید، بعد از ثبت‌نام به من در تگلرام پیغام بدید تا به گروه اضافتون کنم.

 ظرفیت کلاس پر شد، دروه‌های آتی رو همین‌جا اعلام می‌کنم.

آخرین به‌روزرسانی: ۱۳۹۹/۹/۲۸ ساعت ۱۷

کلاس آموزشی Hunting Vulnerabilities

این کلاس در در آینده میخوام برگزار کنم، افرادی که کلاس قبلی رو اومده باشن راحت می‌تونن توی این کلاس شرکت کنن، یعنی پیشنیاز شرکت در این کلاس تسلط کامل به آسیب‌پذیری‌ها هست که توی کلاس قبلی برآورده میشه. چیزی که توی ذهنم هست برای این دوره ۲ ماهه، تدریس به مدت ۱ ماه، سپس کار عملی روی اهداف بانتی واقعی به مدت یک ۱ ماه هست. شرکت‌کننده‌ها بعد از یادگیری مطالب تئوری، به دنبال کشف آسیب‌پذیری می‌گردن و درصورت کشف آسیب‌پذیری، یک درصد مشخص بابت کلاس برداشته میشه و پول بانتی، به کاشف داده میشه. اینطوری شرکت‌کننده‌ها میتونن خودشون رو محک بزنن و این امر از هر مدرکی براشون مفیدتر خواهد بود.

در مورد زمان و نحوه برگزاری این کلاس همینجا اعلام می‌کنم.

آخرین به‌روزرسانی: ۱۳۹۹/۹/۲۸ ساعت ۱۷